Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (2)
- Gorenjska (0)
- Goriška (0)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (2)
- Osrednja Štajerska (3)
- Pomurje (4)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (2)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
13 ustanov
Osnovna šola Bogojina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Bogojina 134, 9222 Bogojina
02 547 90 81
Barbara Dravec
(barby.cigut [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer
02 584 91 70
https://ospgolar.splet.arnes.si/
Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mala Nedelja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja
02 58 58 170
Ksenija Špur
(ksenija.spur [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Milke Šobar-Nataše Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kurirska steza 8, 8340 Črnomelj
07 30 61 740
os-msn-crnomelj@guest.arnes.si
Saša Schweiger
(sasha.schweiger [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Velika Polana 215B, 9225 Velika Polana
02 573 58 40
Jelka Horvat
(jelka.horvat [afna] os-velikapolana.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ob Dravinji
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice
03 757 27 30
Ingrid Dorner Radosavljević
(svetovalna.sluzba [afna] obdravinji.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 03 80
Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana
01 280 53 00
Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Nazarje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Zadrečka cesta 37, 3331 Nazarje
03 839 13 60
Ksenija Fänrich Vuga
(ksenija.fanrich-vuga [afna] os-nazarje.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rudolfa Maistra Šentilj, Vrtec Šentilj
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Mladinska ulica 13, 2212 Šentilj v Slovenskih goricah
02 650 61 00
Bernarda Brec
(bernarda.brec [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cerklje ob Krki
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Cerklje ob Krki 3
07 496 96 00
Patricija Haler
(patricija.haler [afna] cerkljeobkrki.si)